wtorek, 2 lutego 2010

26 kolejka Naprzód - GKS

Skoro z tyskiej ekipy słychać było głosy o przygotowaniach do play-off, to można było podejrzewać, że na zwycięstwo nie ma co liczyć. Potwierdziło się to w drugiej tercji, którą choć gospodarze zaczęli od błędu w obronie, a  tyszanie od gola Wołkowicza, to skończyli z uśmiechami - z bagażem 6 goli (do bramki Witka wpadał
co 4 strzał) udawali się do szatni zawodnicy GKS-u. Gospodarze posiadali optyczną przewagę i grali dużą liczbą podań, co przynosiło efekt. Za ich akcjami nie mogli nadążyć także sędziowie i w protokole znalazło się sporo błędów. Najładniejszy był na pewno gol z karnego Miroslava Zaťki, który na dobrą sprawę nawet nie oddał strzału, a krążek i tak umieścił obok bramkarza.
Już 22 sekundy po rozpoczęciu trzeciej tercji Bacul zmniejszył straty - było „tylko” 6:3 i mnóstwo czasu na odrobienie kolejnych bramek, ale Michał Elżbieciak już więcej pokonać się nie dał i Naprzód po zdemolowaniu gości w drugiej odsłonie odniósł zasłużone zwycięstwo.