środa, 9 lutego 2011

PO: GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk (Runda I, spotkanie nr 1)

Już w pierwszym meczu "popłynęli", na swoim wyborze przeciwnika, tyszanie. Wypoczęci, bo nocujący na miejscu Stoczniowcy na początku mieli kilka wybornych szans, ale gola zdobył GKS. Od połowy, to faworyci strzelali i pudłowali, lecz znów nonszalancja w ostatnich minutach dała o sobie znać stratą dwóch bramek i zwycięzca stał się pokonanym.

3-4 (59:09) Chmielewski - Mat. Rompkowski

Odśwież stronę (F5) jeśli diagram się nie pojawi.

Widzów: 1500.
Strzały: 42 - 25 (15:11, 9:7, 18:7).
Kary: 10 - 8 min.
Sędziowali: Wolas - Pilarski, Cudek.

GKS Tychy: Sobecki (do 59:20); Kotlorz (2) - Gwiżdż, Sokół (2) - Jakeš, Gonera - Csorich; Vítek - Parzyszek (2) - Witecki, Bagiński (2) - Šimíček (2) - Woźnica, Galant - Garbocz - Krzak.
Trener: Jiří Šejba.

Stoczniowiec: Odrobny (2); Kabat - Smeja (4), Maciejewski - Skrzypkowski, Mat. Rompkowski (2) - Kostecki; Škutchan - Ziólkowski - Steber, Chmielewski - Wróbel - Drzewiecki, Strużyk - Mac. Rompkowski - Jankowski, Janečka, Marzec.
Trener: Tadeusz Obłój.

O meczu napisali: Mecz pokazali: Protokół: